Produkcja Laminatów

We własnej manufakturze zajmujemy się produkcją najwyższej jakości laminatów epoksydowo węglowych, aramidowych i szklanych.

Wykorzystujemy przede wszystkim dwie technologie;

infuzji, dla zleceń małoseryjnych i wielko gabarytowych, oraz pre preg w autoklawie, dysponujemy urządzeniem o komorze 150 x 300cm

Wykonujemy zlecenia jednostkowe i w niewielkich seriach do kilkuset sztuk. Zamawiając produkcje u nas macie Państwo pewność, że otrzymany wyrób będzie w topowej jakości!

Produkcja laminatów węglowych

Laminaty stanowią dziś stały element życia. Wykorzystuje się je do produkcji wielu przedmiotów używanych każdego dnia w domu lub pracy, w pojazdach komunikacji czy meblach. Dzięki nim przyspieszamy wdrożenie produktu na rynek i mocno obniżamy koszty oprzyrządowania potrzebnego do produkcji. Coraz więcej elementów wykonywanych z tradycyjnego plastiku jest dziś tworzonych z laminatu. Odpowiednio zastosowane przełożą się również na bardziej efektowny design akcesoriów. W naszej firmie produkujemy najwyższej klasy kompozyty epoksydowo-węglowe, aramidowe i szklane. Powstają w zaawansowanej technologicznie manufakturze, gdzie wykorzystuje się innowacyjne maszyny oraz nowatorskie koncepcje. W ręce klientów oddajemy precyzyjnie wykonany laminat węglowy o ponadprzeciętnych parametrach i najwyższej jakości wykończenia.

Prepreg polecany przez specjalistów

Produkcją laminatów zajmujemy się od wielu lat. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że prepreg carbon spełni oczekiwania wymagających klientów, ponieważ powstaje pod czujnym okiem ekspertów. Za jego wykonanie odpowiadają profesjonaliści o odpowiedniej wiedzy oraz umiejętnościach. Każdy produkt jest dokładnie sprawdzany na etapie produkcji oraz testowany po jej zakończeniu. Przykładamy ogromną wagę do detali, dlatego sprzedawany prepreg ma perfekcyjne wykończenie, co w prostej linii przekłada się na jego zwiększoną wytrzymałość. Oferujemy laminaty o sporej żywotności. Są dostępne w atrakcyjnej cenie. Towar dostarczamy zarówno klientom hurtowym, jak i detalicznym. Pozostajemy otwarci na różne modele współpracy. Wystarczy się z nami skontaktować, aby ustalić szczegóły zamówienia.

Najważniejsze zalety kompozytów węglowych

Gdyby stworzyć listę atutów, jakie wykazuje prepreg węglowy, na jej szczycie znalazłaby się wspomniana już wytrzymałość. Dodatkowo produkt cechuje się stosunkowo sporą lekkością oraz niską rozpiętością termiczną. Mówiąc o włóknie węglowym, warto wspomnieć również o odporności materiału na korozję oraz jego korzystnych właściwościach w zakresie przewodnictwa. Laminat węglowy sprawdzi się w wielu przypadkach, ponieważ jest komfortowy w codziennej eksploatacji. Nie bez powodu produkt chętnie wybiera szerokie grono firm oraz klientów indywidualnych. Jego popularność systematycznie zresztą wzrasta. Zamów godne polecenia kompozyty węglowe. Dbamy o szybką produkcję. Towar dostarczamy bezpiecznie zapakowany. Dotrzymujemy ustalonych terminów.

Sprawdź również:

Adres
Kopaniny 9, 43-175 Wyry

Godziny otwarcia
Od poniedziałku do piątku:
09:00–18:00