O Primson Composites

Na rynku istniejemy od 2012 roku i w tym czasie staliśmy się specjalistami w swoim fachu. Posiadamy dużą wiedzę z zakresu kompozytów epoksydowo-węglowych i technologii przetwarzania.

Primson Composites

Własna manufaktura

Zajmujemy się produkcją wyspecjalizowanych systemów epoksydowych, żywic i klejów praktycznie do wszystkich aplikacji. Zajmujemy się również produkcją żywic pod konkretne zastosowania na zamówienie, nawet w niewielkich partiach.

Dodatkowo posiadamy własną manufakturę produkcyjną w technologii infuzji i pre preg, co czyni nas jedynym dostawcą materiału na polskim rynku z wiedzą praktyczną przetestowaną na własnej produkcji. Nie doradzamy naszym klientom sloganami ze szkoleń, a służymy doradztwem i wiedzą zbieraną przez wiele lat!

WSPÓŁPRACUJĄCYCH FIRM
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
WYPRODUKOWANYCH FORM
0 +
WYPRODUKOWANYCH ŻYWIC
0 t

Zajmujemy się dystrybucją wszelkich materiałów do produkcji kompozytów, hurtową i detaliczną. Trzon działalności stanowią żywice epoksydowe i tkaniny węglowe ale również: aramidowe, szklane, bazaltowe, diolenowe, których producentem jest Polska firma Rymatex. Materiały te są równorzędnej jakości w stosunku do produktów najbardziej renomowanych tkalni. Dostarczamy również materiały, rdzeniowe, vacuum, rozdzielacze i produkty pomocnicze.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji?

Przede wszystkim własne zaplecze produkcyjne, nie jesteśmy tylko dystrybutorem, sami nauczyliśmy się doboru odpowiednich materiałów, oraz odpowiednich technik produkcyjnych, to stawia nas dużo wyżej od innych dystrybutorów.

Kompleksowe rozwiązania

Pomagamy w doborze optymalnych produktów i rozwiązań dla Państwa branży.

Własne zaplecze produkcyjne

Realizujemy zamówienia pod konkretne zastosowania, nawet w niewielkich partiach.

Doradztwo przy produkcji kompozytów

Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Dopasowanie usług do potrzeb klienta

Obsługujemy klientów hurtowych i detalicznych.

Terminowe dostawy

Nasze realizacje są na czas. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie przesyłek.

Opinie

Co mówią klienci

(Przetłumaczone przez Google) Wysokiej jakości materiały i opakowania propera. Zamówiłem z Rumunii i wszystko dotarło szybko i w dobrym stanie. Polecam i na pewno kupię ponownie!
Cojocaru Dorin
Opnia z Google
Interesujący asortyment, wszystko to, co potrzebne do tworzenia kompozytów w jednym punkcie. Możliwość zakupów wysyłkowych i zasięgnięcia porady, oferta przystępna też dla małych zamówień. Kilka razy coś zamówiłem, było ok i będę wracał.
Modelarski
Opinia z Google
Koszyk
Scroll to Top