Żywica epoksydowa bezbarwna


Trwałe spoiwo w atrakcyjnej cenie

Poszukujesz materiałów niezbędnych w produkcji kompozytów, które charakteryzują się trwałością, wysoką jakością i co najważniejsze – atrakcyjną ceną? Trafiłeś do właściwego sklepu. W naszej ofercie znajduje się między innymi żywica epoksydowa bezbarwna, która nie uczula, nie zawiera rozpuszczalników organicznych, jest stuprocentowo czysta oraz nie wydziela toksycznych oparów. Nasz asortyment obejmuje kilka jej rodzajów, w tym między innymi: żywicę LP 11, LP 470, LP 480, LP 150, LP 240, LP 747, LP 200 UV, LP 900 czy też LP 990. Szczegółowe informacje oraz specyficzne właściwości każdej z nich dostępne są w przygotowanym przez nas cenniku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

W Primson Composites na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zarówno proponowana żywica epoksydowa bezbarwna, jak i pozostałe nasze artykuły wyróżniały się najwyższą jakością i niezawodnością na tle ich konkurencyjnych odpowiedników. Nasza oferta dedykowana jest klientom indywidualnym oraz małym i dużym przedsiębiorstwom. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową materiałów kompozycyjnych, które pochodzą od renomowanych i zaufanych producentów. Masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!
żywica epoksydowa bezbarwna

Żywica epoksydowa bezbarwna – poznaj jej szczegóły

Oferowana żywica epoksydowa bezbarwna to materiał spoiwowy, który jest bardzo często wykorzystywany w produkcji kompozytów. Doskonale nadaje się do klejenia szkła, różnorodnych metali, elementów drewnianych czy elementów wyprodukowanych z tworzyw sztucznych. Jest także chętnie stosowana podczas procesu produkcji laminatów. Ten materiał, który występuje pod postacią cieczy, charakteryzuje się szeregiem zalet, wśród których można wyróżnić np. znakomitą przyczepność czy też utwardzanie w temperaturze pokojowej. Odbywa się to za pomocą utwardzacza, który zostaje dodany do żywicy. Jego ilość uzależniona jest od oczekiwanych właściwości końcowej formy.

Właściwości żywicy epoksydowej bezbarwnej

Żywica epoksydowa posiada także doskonałe właściwości elektryczne oraz mechaniczne. Jest ona odporna na temperaturę maksymalnie wynoszącą 80 stopni, jednak należy pamiętać, że odporność ta sprawdza się wyłącznie w przypadku krótkiego czasu oddziaływania. Materiał ten charakteryzuje się również bardzo dobrą przyczepnością do drewna czy metalu. Doskonale sprawdzi się w branży przemysłowej. Jej walory estetyczne oraz właściwości umożliwiają także zastosowanie jej w różnorodnych procesach dekoracyjnych, w szczególności w zdobieniu posadzek.