Aluminiowy plaster miodu


Aluminiowa sztywność kompozytów

Witaj na stronie internetowej firmy Primson Composites, która od 2010 roku dostarcza klientom z całej Polski wysokiej jakości materiały niezbędne w procesie tworzenia kompozytów. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi aluminiowy plaster miodu, który wraz ze swoim aramidowym odpowiednikiem należą do grupy powszechnie wykorzystywanych materiałów przekładkowych. Proponowany produkt charakteryzuje się bezpieczeństwem stosowania oraz wieloma cennymi właściwościami, pozwalającymi na użycie go w tworzeniu kompozytów dla wielu gałęzi przemysłu. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie jego różnorodne rodzaje, dzięki czemu z łatwością wybierzesz właściwy produkt, który w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zadbaliśmy o to, aby zarówno proponowany aluminiowy plaster miodu, jak i pozostałe dostępne w naszej ofercie materiały były dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, będących jednymi z najbardziej konkurencyjnych na rynku. W Primson Composites niska cena idzie w parze z wysoką jakością, czego doskonałym dowodem jest długa lista satysfakcjonujących transakcji. Nasza firma zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową dziesiątek różnorodnych produktów, które na stałe znajdują się w naszym asortymencie lub mogą zostać dla Ciebie sprowadzone. W celu poznania dokładnych szczegółów dostępnych w naszej ofercie materiałów zapraszamy zapoznania się z cennikiem.
aluminiowy plaster miodu

Aluminiowy plaster miodu – poznaj szczegóły produktu

Dostępny w naszej bogatej ofercie aluminiowy plaster miodu jest materiałem, który wykorzystuje się w rdzeniu laminatów. Rdzeń ten jest umieszczany pomiędzy dwoma zewnętrznymi warstwami, dzięki czemu gwarantuje trwałość i wytrzymałość finalnej formy. Tego typu materiały przekładkowe wyróżniają się swoją lekkością, idącą w parze z wysoką odpornością na działanie czynników mechanicznych. W szczególności mowa o ryzyku powstania deformacji, których przyczyną najczęściej są naciski na płyty zewnętrzne laminatu. Aluminium znalazło swoje zastosowanie w wielu branżach, w szczególności w budownictwie.

Aluminiowe plastry miodu – wszechstronność zastosowania

Aluminiowy plaster to rdzeń, który składa się z połączonych ze sobą elementów w kształcie sześciokątów foremnych. Umieszczenie go pomiędzy warstwami pozwala na zapewnienie ich właściwej sztywności przy jednoczesnym zredukowaniu masy laminatu. Wszechstronność jego zastosowań sprawiła, że producenci sięgają po aluminiowe rdzenie zawsze wtedy, gdy chcą zapewnić strukturom bardzo wysoką wytrzymałość. Najczęściej dostępne są w płytach o różnorodnych grubościach (ich wartości wahają się od kilku do nawet kilkudziesięciu centymetrów). Serdecznie zachęcamy do poznania oferty Primson Composites!