Rozdzielacz PVA


Rozdzielacz do produktów z żywic

Firma Primson Composites prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową różnorodnych materiałów, które są niezbędne w procesie produkcji kompozytów. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz między innymi PVA rozdzielacz, czyli alkohol poliwinylowy. Podobnie jak i pozostałe produkty dostępne w naszym sklepie, proponowany Polyviol został nam dostarczony przez zaufanych producentów, którzy cieszą się renomą wśród specjalistów z różnorodnych branż. Dzięki współpracy wyłącznie z cenionymi dostawcami możemy zagwarantować Ci wysoka jakość oferowanych produktów oraz szeroki wachlarz artykułów o różnorodnych zastosowaniach i właściwościach. Dzięki temu w Primson Composites znajdziesz wszystko, czego tylko mógłbyś potrzebować.

Rozdzielacze PVA – rożnorodne zastosowanie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponowany PVA rozdzielacz dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie, będącej jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Oferowany produkt, który otrzymuje się z polioctanu winylu, znalazł zastosowanie jako składnik różnorodnych klejów czy lakierów, farb emulsyjnych oraz artykułów, które wymagają dużej odporności na ekstremalne czynniki zewnętrzne. Wśród nich możemy wyróżnić między innymi nici chirurgiczne, aparaturę chemiczną, rury czy włókna. W naszym asortymencie znajdziesz ten produkt w różnych odsłonach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej atrakcyjnej oferty.

Niezawodny PVA rozdzielacz

Dostępny w sklepie Primson Composites PVA rozdzielacz najczęściej używany jest w trakcie procesu produkcji surowców z żywic (w tym epoksydowych czy też poliestrowych). Charakteryzuje się bezwonnością i bezbarwnością. Jest odporny na rozciąganie i skutecznie uniemożliwia przepuszczanie zapachów. Wyróżnia się także łatwą zmywalnością pod wpływem wody o odpowiednio wysokiej temperaturze. Dzięki nałożeniu go na wybraną powierzchnię otrzymujemy delikatnie błyszczącą powłokę, którą należy utwardzić. Stosuje się go na porowate powierzchnie lub takie, które posiadają krzywizny, utrudniające odformowanie.

PVA rozdzielacz. oprócz możliwości zastosowania w przypadku żywic, może zostać wykorzystany także do takich materiałów jak beton czy gips. Jego długa lista właściwości oraz szeroki wachlarz zastosowań sprawiły, że jest on chętnie stosowany przez różnorodne firmy, działające w branży przemysłowej. W naszej ofercie znajdziesz wiele jego rodzajów, a każdy z nich został wzbogacony o dodatkowy opis, zawierający szczegółowe dane techniczne produktu. Zachęcamy do złożenia zamówienia, a w przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.