Rozdzielacz Frekote


Niezawodny rozdzielacz w atrakcyjnej cenie

Primson Composites od prawie 10 lat specjalizuje się w dystrybucji materiałów, które są nieodzownymi elementami procesu produkcji kompozytów. Wśród dostępnych w naszej ofercie produktów znajdziesz także rozdzielacz Frekote, który wykorzystuje się w trakcie oddzielania kompozytów. Proponowany artykuł pochodzi z serii środków antyadhezyjnych, które zostały stworzone przez specjalistów z firmy Henkel Technologies. Dzięki specjalnie opracowanej formule produkt ten cieszy się od kilku lat niezmienną popularnością wśród naszych klientów oraz konsumentów w Europie. Z uwagi na współpracę wyłącznie z zaufanymi dostawcami, możemy zagwarantować Ci stuprocentową oryginalność produktu.

Bez względu na to, w jakiej branży działasz, w Primson Composites znajdziesz wszystko, czego tylko mógłbyś potrzebować do pracy z kompozytami. Nasza szeroka oferta obejmuje nie tylko rozdzielacz Frekote, ale także szereg innych produktów, w tym między innymi włókna szklane, aramidowe i karbonowe, maty, żelkoty, żywice, plastry miodu, rozpuszczalniki, kleje, alkohole oraz wiele innych artykułów, dostępnych w różnorodnych odsłonach i o wielu zastosowaniach. Aby ułatwić Ci wybór właściwego materiału, każdy z nich został wzbogacony o szczegółowy opis, w których znajdziesz jego dokładne parametry, właściwości, propozycje wykorzystania oraz wszelkie inne informacje, umożliwiające łatwą i bezpieczną pracę.

Skuteczny rozdzielacz Frekote

Proponowany przez naszą firmę rozdzielacz Frekote może zostać wykorzystany w celu oddzielenia laminatów poliestrowych. Doskonale radzi sobie także z materiałami, które zostały dodatkowo umocnione wszelkimi włóknami. Podobnie jak i jego tradycyjne odpowiedniki, produkt ten charakteryzuje się bezwonnością i bezbarwnością. Dzięki temu stworzona przy jego użyciu powłoka pozwala na zachowanie pierwotnego wyglądu artykułu. Co więcej, jest bardzo odporny na rozciąganie, a dodatkowo w łatwy sposób zmywa się pod wpływem wody o odpowiedniej temperaturze.

Rozdzielacze Frekote w Primson Composities

Na rynku rozdzielacz Frekote dostępny jest w różnorodnych wersjach – na bazie wosku Carnauba, jako mieszanka dedykowana woskowi, separator polimerowy, podkład i wiele innych. Jego szeroka gama zastosowań pozwoliła na wykorzystanie go w wielu branżach. W Primson Composites oferujemy Ci ten niezawodny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie. Możesz zakupić jego hurtową lub detaliczną ilość. Z radością podejmujemy się współpracy z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami. Serdecznie zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty, a w przypadku pytań odnośnie dostępnych w niej materiałów nasz zespół profesjonalistów pozostaje do Twojej dyspozycji.