Kleje metakrylowe


Nasza firma Primson Composites specjalizuje się w dostarczaniu wszystkim klientom jakościowych produktów i materiałów, które spełniają najwyższe standardy wykonania oraz użyteczności. Do naszego szerokiego asortymentu należą między innymi kleje metakrylowe. Są to propozycje pochodzące od najlepszych producentów, znanych i szanowanych w branży. Starannie dobieramy wszystkie produkty, znajdujące się w naszej ofercie, aby odnalazły się w oczekiwaniach i preferencjach naszych klientów. Kleje metakrylowe charakteryzują się szeregiem wartościowych cech i właściwości, które sprawiają, iż są jednymi z najczęściej wykorzystywanych materiałów w różnorodnych branżach i dziedzinach. 

 

Właściwości klejów metakrylowych 

Kleje metakrylowe charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, której funkcjonalne zastosowanie można uzyskać bardzo prosto, gdyż klej ten określa wysoki poziom szybkości w łączeniu się różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Produkty te mogą być utwardzane na zimno. Są niezwykle odporne na starzenie i różne substancje chemiczne. Skutecznie zaklejają szczeliny dla cieczy i gazów. Nie odbarwiają powierzchni, nie powodują zniekształceń i innych niepożądanych efektów działania innych klejów. Klej metakrylowy nadaje się do łączenia ze sobą różnych powierzchni, między innymi stali, miedzi, cynku, aluminium czy szkła.

 

Różnorodne możliwości wykorzystania klejów metakrylowych

Kleje metakrylowe wykorzystywane są w takich dziedzinach, jak przemysł stoczniowy, transport, inżynieria lądowa, tworzenie laminatów, architektura oraz różnego rodzaju montaże. Wszystkie propozycje klejów metakrylowych dostępne w ofercie naszego sklepu charakteryzują się nie tylko wyjątkowymi właściwościami, ale i niezwykłą jakością oraz szerokim polem zastosowania produktu. Najlepszy standard wykonania, znakomita skuteczność połączona z atrakcyjnie niską ceną.